WIRTUALNY ŚWIAT ODWIEDZILI Z NAMI

 
 
 

Imaginarium dla biznesu

Imaginarium to mnóstwo pomysłów na wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości. Z myślą o partnerach biznesowych i organizacjach przygotowaliśmy dedykowaną ofertę atrakcji. Są to oryginalne propozycje wsparcia w integracji firmowych zespołów oraz działaniach promocyjnych. Na ofertę składają się 4 produkty:

 
 
goscie+w+salonie+imaginarium.jpg

Imprezy integracyjne vr games

Niezapomniana zabawa, pozytywna rywalizacja i prawdziwe emocje – to wszystko zapewnia program VR GAMES!, nasz autorski pomysł na integrację zespołu poprzez gry i programy wykorzystujące wirtualną rzeczywistość. Kilkuosobowe drużyny współzawodniczą w różnorodnych konkurencjach, np. skacząc na nartach, strzelając z łuków czy… rozbrajając bombę. Grywalizacja w nowym wymiarze!

KOSZTY
Bazowy koszt za 1 osobę to 80-100 zł netto, w zależności od liczby uczestników i czasu zabawy. W lokalu obsługujemy grupy do ~30 osób. Ostateczna wycena jest zawsze przygotowywana indywidualnie w ramach dedykowanej dla danego Klienta oferty.

 
 
 

pokazy vr w lokalu

Nasz klimatyczny lokal jest położony w samym centrum Wrocławia, 10 minut piechotą do Rynku i Dworca Głównego. W przestronnych i wygodnych wnętrzach nasi Goście mogą korzystać z maksymalnie 5 stanowisk do wirtualnej rzeczywistości. Wynajmując lokal na pokazy udostępniamy również strefę cateringową do zagospodarowania przez naszych Gości lub przy pomocy Imaginarium.

KOSZTY
Standardowy koszt wynajęcia lokalu (wszystkie 5 stanowisk + obsługa) przykładowo na godzinę to 450 zł netto w tygodniu i 550 zł netto w weekendy. Pokazy można również organizować wykupując określoną liczbę standardowych pokazów (dla 1 osoby 39 zł za 30 minut i 69 zł za 60 minut).

20170913_140506.jpg
 
 
 
20171013_175350_obrobione.jpg

pokazy mobilne

Nasze stanowiska do wirtualnej rzeczywistości są mobilne – możemy je przetransportować w niemal dowolne miejsce, organizując pokazy w przestrzeniach zamkniętych lub w plenerze. W ten sposób zapewniamy niezwykłe atrakcje podczas różnego rodzaju eventów, targów czy konferencji, gwarantując odwiedzającym doskonałą zabawę, a naszym Klientom – wyjątkową promocję. 

KOSZTY
Bazowy koszt wynajęcia 1 stanowiska na 1 godzinę wraz z obsługą to 200 zł netto, jednak ostateczna wycena jest zawsze przygotowywana indywidualnie w ramach dedykowanej dla danego Klienta oferty. Maksymalnie możemy dostarczyć 6 stanowisk.

 
 
 

KARTY PREZENTOWE

Zaproszenia na pokazy wirtualnej rzeczywistości to oryginalny i ciekawy pomysł na obdarowanie współpracowników, niezależnie od ich wieku czy zainteresowań. Gustowne karty zapakowane są
w eleganckie koperty. Obdarowana osoba sama wybiera dogodny dla niej termin skorzystania z pokazu w naszym lokalu, rezerwując wizytę na naszej stronie internetowej w ciągu trzech miesięcy od daty otrzymania zaproszenia.

KOSZTY
Ceny kart są takie same jak standardowych pokazów – 39 zł za pokaz 30-minutowy i 69 zł za pokaz 60-minutowy.

voucher.jpg
 
 

nasi partnerzy o imaginarium

 
 
logo.png
 
Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy Imaginarium: Centrum Wirtualnej Rzeczywistości.
Od momentu nawiązania współpracy przebiega ona pomyślnie. Firma wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie, z dbałością o zadowolenie klienta i dostarczenie mu ciekawej, wirtualnej rozrywki. Życzliwe i otwarte nastawienie zachęca do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym możemy polecić Imaginarium: Centrum Wirtualnej Rzeczywistości jako kompetentnego, solidnego i profesjonalnego Partnera.
 
 
WhatsApp Image 2019-07-03 at 17.27.26.jpeg
 
Jako Agencja Eventowa Yak & Yeti z przyjemnością polecamy współpracę z firmą IMAGINARIUM WROCŁAW, która wynajmuje wraz z pełną obsługą urządzenia VR na eventy. Wykorzystanie urządzeń w sposób znaczący przełożyło się na zadowolenie naszego klienta. Funkcjonalność stanowisk i sposób obsługi sprostały postawionym wymaganiom. Doceniamy dbałość i estetykę stworzonych stanowisk oraz bardzo dobrą jakość używanych aplikacji. Firma zachowała terminowość i stały kontakt oraz pełen profesjonalizm podczas realizacji zlecenia.
 

Masz pomysł na wykorzystanie wirtualnej rzeczywistośc? Skontaktuj się z nami!

Aleksandra Tambor, B2B Account Manager
kontakt@imaginariumwroclaw.pl
tel. 799 214 146