PODEJMIJ WYZWANIE!

ESCAPE ROOM

MAXA RITTERA

 

Max Ritter zaprasza do swojej klimatycznej kryjówki w piwnicy Imaginarium przy ul. Piłsudskiego 54-56.

Maksymalna liczba uczestników jednorazowej wizyty (koszt 140 zł) to 5 osób.

Nasz pokój to miejsce rzeczywiste, nie wirtualne. Naszpikowaliśmy go wieloma ciekawymi technologiami, w tym wirtualną rzeczywistością, którą wykorzystujemy w jednej z zagadek. 

Zainteresowaliśmy Cię? Zbierz zespół i wspólnie podejmijcie wyzwanie Maxa Rittera!

 
 
03.jpg

Escape room: przygoda czeka

Escape roomy, zwane po polsku również „pokojami zagadek”, to wyjątkowa, coraz popularniejsza forma rozrywki dla wszystkich poszukujących nowych wrażeń, przebojem zdobywająca serca miłośników przygód i tajemnic. Pozwalają oni zamknąć się w wybranym pokoju, by następnie spróbować się z niego uwolnić, rozwiązując znajdujące się w nim zagadki. 

02.jpg

Tajemnica z innego wymiaru

Teraz jeden z takich pokoi dostępny jest dla gości odwiedzających Imaginarium. Został stworzony przez Maxa Rittera – tajemniczego buntownika, który odkrył, że otaczająca nas rzeczywistość nie istnieje – jest jedynie kontrolującą nas Symulacją. Max już wie, jak się z niej wydostać. I – co najważniejsze – daje także innym szansę wyrwania się z tej fikcji.

max_ritter_2.jpg

Odkryjcie niezwykłe miejsce

Wrocławskie podziemia zawsze skrywały wiele tajemnic. Czas odkryć kolejną. Max potrafi się kamuflować. Wie, że oszukanie Symulacji to trudna sztuka, wymagająca pomysłowości. Dlatego swoją kryjówkę ulokował w nietypowym miejscu. Stara piwnica mieszcząca się pod bramą wjazdową jednego z podwórek przy ulicy Piłsudskiego okazała się strzałem w dziesiątkę. 

01.jpg

Dobry klimat do współpracy

Trochę tu nisko. I ciemno. Ale dzięki temu nikt Was nie znajdzie. Grunt, żebyście to Wy znaleźli wyjście z Symulacji. Macie na to 60  minut. Zagadki są zróżnicowane, wykorzystują różne technologie. Jeśli będziecie współpracować, na pewno się uda. W razie trudności możecie skorzystać z podpowiedzi, które zostawił Max. Powodzenia!