dziura w scianie w vr.jpg

Kto może korzystać z usług Imaginarium?
Każdy, pod warunkiem, że ma ukończone 8 lat. Młodsze dzieci mogą mieć problem z błędnikiem i rozróżnieniem rzeczywistości od świata wirtualnego. Natomiast górna granica wieku nie istnieje – w Imaginarium mogą bawić się całe rodziny, od młodzieży po seniorów.

Ile osób może bawić się jednocześnie?
Pięć – ponieważ właśnie tyle stanowisk do wirtualnej rzeczywistości mamy w Imaginarium. Jedna osoba korzysta z jednego stanowiska. Osoby te nie spotykają się w tym samym wirtualnym świecie, każdy przeżywa swoją przygodę indywidualnie.

Jakie gry i programy można zobaczyć w Imaginarium?
Bardzo różne – od zwiedzania świata, podmorskich głębin czy układu słonecznego, przez rysowanie w trójwymiarze i oglądanie wirtualnych filmów, po klasyczne gry zręcznościowe i „strzelanki”.

Jak wybiera się gry i programy?
Wybiera się je na miejscu z pomocą pracowników Imaginarium – dzięki temu każdy może zobaczyć coś indywidualnie dopasowanego do swoich zainteresowań, a jeśli znudzi się lub zmieni zdanie – nasza obsługa zaproponuje coś innego. Osobom pierwszy raz spotykającym się z wirtualną rzeczywistością dodatkowo prezentujemy krótki wirtualny samouczek.

Czy osoby noszące okulary mogą  korzystać z oferty Imaginarium?
W zdecydowanej większości – tak. 99% okularów mieści się w naszych goglach.

Czy istnieją przeciwwskazania do korzystania z wirtualnej rzeczywistości?
Oprócz dolnej granicy wieku wynoszącej 8 lat, z wirtualnej rzeczywistości nie powinny korzystać osoby z epilepsją, poważnymi chorobami serca, układu nerwowego i psychicznymi.

Czy w Imaginarium można płacić kartą?
Tak, przyjmujemy płatność gotówką i kartą.

Czy Imaginarium wystawia faktury za swoje usługi?
Tak, na życzenie Klienta wystawiamy faktury.