Szukasz pomysłu na niezwykły prezent? Oto i on!

Voucher prezentowy do Imaginarium to jedyny w swoim rodzaju bilet do niezapomnianej przygody w wirtualnym świecie! Żona, mąż, dziewczyna, chłopak, dzieci, rodzice, dziadkowie, przyjaciele, znajomi, współpracownicy… wizyta w Imaginarium dla każdego będzie niezwykłym przeżyciem!

Voucher możesz podarować każdej osobie, która ukończyła 8 lat - to minimalny wiek do korzystania z naszego sprzętu. Następnie obdarowana osoba sama wybierze dogodny dla niej termin i godzinę wizyty, rezerwując je na naszej stronie internetowej tak, jak każdy standardowy pokaz.

Ceny voucherów są takie same, jak ceny podstawowych pokazów: 39 zł za pokaz 30-minutowy i 69 zł za pokaz 60-minutowy.

 

Klasycznie czy elektronicznie?

Teraz vouchery prezentowe do Imaginarium możesz kupić na dwa sposoby: jako klasyczną kartę dostępną w lokalach lub zamówienie internetowe. Sprawdź, która opcja bardziej Ci odpowiada!

20181126_133602 (2).jpg

VOUCHER KLASYCZNY

Klasyczny voucher jest wydrukowany na ozdobnym papierze i zapakowany w elegancką kopertę C6. Możesz na nim wpisać imię obdarowanej osoby, narysować serduszko lub dodać inny miły element :-) Voucher klasyczny jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. UWAGA - vouchery klasyczne sprzedawane do 31.12.2018 będą ważne aż do 31.12.2019 roku!

Te vouchery są dostępne tylko w naszych lokalach stacjonarnych.

Zapraszamy po odbiór osobisty!

20181126_134516 (2).jpg

e-VOUCHER

E-voucher możesz zamówić przez internet, opłacając go przy pomocy PayPala. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail, w której znajdziesz plik z zaproszeniem i specjalnym kodem. Wydrukuj zaproszenie i przekaż je wraz z kodem obdarowanej osobie, żeby mogła dokonać rezerwacji podając swój kod. E-vouhery są ważne przez 180 dni od daty zakupu.

Te vouchery możesz kupić tylko przez internet, posiadając konto PayPal.

20181120_110220 (4).jpg